kšno bi ...
... peljal na sladoled na tromostovje, jasn
25. marec 2019
in gledal kako liže ... sladoled a ne?
26. marec 2019
joj solo premium
27. marec 2019
dejte se mal umirit no!!!!
28. marec 2019
ja, tale kljunova je pa kr uspešna v ameriki, bravo
29. marec 2019
tale tara je pa baje spet ulovila enga pevca
05. maj 2019
Ula Furlan, hči Miše Molk, se je ravnokar slekla za Playboy

View this post on Instagram

Pri 17 sem samo komaj čakala, kaj prinaša naslednji dan. Imela sem jajca, bila sem brezskrbno pogumna, suverena in iskriva. Kar kdaj pogrešam, in včasih s silo razpihujem oblake, ki se mi znajo nagnezditi nad glavo. In prav to svobodo mi je prineslo razgaljeno fotografiranje. Da objamem svoje telo in da objamem svoj notranji svet. Da si, ko mi manjka ostrine, malo povečam lasni volumen, podebelim črtalo na očeh in okrog vratu zapnem težko srebrno verižico. Da se prepustim tudi naravi, ki se v paleti sončnega zahoda razliva nad San Marinom in izrisuje pravljični svet neke bolj oddaljene azijske države. Da plezam v hrib, na trdnjavo in kamniti stolp še pred sončnim vhodom, kjer nebo zažari šele dobro uro po tem, ko se golega hrbta naslanjam na stoletja zgodovine. Postanem tudi opazovalec življenja, ki na mestu le stoji in čaka, spoštljivo do vse te pompoznosti življenja, ki me je do sedaj večkrat znalo presenetiti, spotakniti, me stresti na tla in me razorožiti v vseh pričakovanjih in bolečini. Ogrnjena sem v prozoren dežni plašč, ki figurativno predstavlja moj življenjski mini ščit, ki sicer dovoljuje, da me preberejo tisti, ki si tega želijo in to zmorejo, sicer pa brani in odbija, čuva moje jedro, mojo seksualnost, materinskost, mojo plodnost, moje telo. Priznam, ja. Grozen je ta strah, biti z luliko naprej in to, kar si. Slečen pred svetom. Pred objektivom. Pred drobnogledom, kjer je najostrejši tvoj lastni. Čisto zares pa se mi je zgodil poklon. Poklon sebi. Poljub Uli od Ule – v zahvalo za vse korake, ki so jih prehodile nožice, v zahvalo za vse strasti, ki jih nosim v prsih, v poklon vsej iskrivosti, ki se mi je uspela zapisati v nasmeh, v objem 17-letni pogumnici, ki bi golorita brezskrbno iskala svojo nadaljnjo izpolnitev. Predvsem pa poklon vsem ženskam – divjim, sestavljenim, zbranim, zdravim, uspešnim, čvrstim, samozavestnim in pomirjenim. In poklon tisti, ki bi rada bila. #kolumna #micna #playboyspecial #bravnicar ⬆️Izsek kolumne. Celoten zapis najdes na: @micna.si BTS Fotka: @barvish.si Ta prave by @bravnicar izzidejo pa 30.5.

A post shared by Ula Furlan (@ulaf) on

Luštna punca!
05. maj 2019
lušna lušna!
07. maj 2019
ja tale Ula je pa res lušna
08. maj 2019
Aneta Andollini

22. junij 2019
AH aneta
23. junij 2019
pa sej ni tok švoh tale aneta, mogoč preveč samovšečna ampak kaj čš
24. junij 2019
pa tečna tud
25. junij 2019
kako smo pa lahko na njo pozabili

Mirela Lapanović

17. julij 2019
dolg je bla tišina okol nje

tečna baba
17. julij 2019
tale mirela je pa ena taglavnih starlet
19. julij 2019
joooj kok je nagraužna tale mirela
ppffuuujj pfeeeej
21. julij 2019
lušna tale žana
18. avgust 2019
starlete, poznam jih pa ne

baje je aneta noseča, nadomestna mati
30. avgust 2019
a ji je €€ zmanjkalo?
01. september 2019
za to Dorotejo Premužič pa še nikoli slišal nisem
02. september 2019
špelči špelči
08. oktober 2019
samo v živo baje ni tako lepa kot na vseh slikah
09. oktober 2019
jah pač rada uporablja filtre itd

sj je ok deklina
10. oktober 2019
Ula Šemole

View this post on Instagram

My girlfriend 🖤

A post shared by Ula Šemole | BALI 💎 (@ulasemole) on

05. november 2019
kdo je pa tale?
prvič slišim zanjo
06. november 2019

Čare Ule Šemole (30), slovenske zajčice, ki ima na instagramu 48.000 sledilcev, je opazil tudi razvpiti 'kralj instagrama', plejbojevski multimilijonar Dan Bilzerian (3. Kot pišejo hrvaški mediji, bo balkanska vplivnica, kot so jo poimenovali, kmalu postala del razuzdanih in najbolj priljubljenih zabav na svetu.

07. november 2019
tale je pa velik dosegla v življenju ja
08. november 2019
nekaterim je tako življenje odlično, nekateri to želijo ...
11. november 2019
zelo malo teh deklic poznam
13. november 2019
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg