kakšno je vaše mnenje o tem zlogasnem virusu?

Vas je straH?

Vas je strah koronavirusa?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. februar 2020
trenutno še ne
13. februar 2020
zelo
ne vem no, naši mediji pišejo kot da ni nič, medtem ko drugi niso tako mili
14. februar 2020
me je strah
18. februar 2020

Med šestimi Slovenci, ki so bili v 14-dnevni karanteni na križarki Diamond Princess, sta dva okužena s koronavirusom. Zdaj sta v bolnišnici na Japonskem. V Sloveniji pa sta že dva potnika, ki imata negativne izvide brisa na koronavirus, ob prihodu na letališče so ju še enkrat pregledali in bosta še 14 dni v karanteni na domu. Zatrjujejo, da ne predstavljata nevarnosti in da sta se obnašala samozaščitno in odgovorno.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/so-slovenci-s-krizarke-diamond-princess-okuzeni-s-koronavirusom.html
20. februar 2020
tole se pa kr širi
21. februar 2020
Ljudje poslusajte... Nevem ali je to res in koliko je to moznosti ampak... Pred leti ko se je širila ptičja gripa sem prebral da tisti ki se bodo dali cepit da so v tem cepivu neki virusi in da bi naj cez 10 do petnajst let razsiril virus po svetu in zato mojih otrok tudi nisem cepil... Mir... To je samo moja hipoteza nic resnega lahko pa odgovorite kaj mislite.. Lp Enej
23. februar 2020
Eno razmišljanje

https://twitter.com/DavorinPavlica/status/1231677181627183105

Še nekaj podatkov: - 2.470 smrti zaradi #koronavirus-a letos - 71.693 smrti zaradi #gripa letos - 144.804 smrti zaradi malarije letos - 369.231 smrti zaradi alkohola letos - 737.989 smrti zaradi cigaret letos - 1.212.434 smrti zaradi raka letos Problem se skriva drugje.

24. februar 2020
Eni razmišljajo, da je bil podtaknjen
https://publishwall.si/bozan.zabjek/post/527095/zakaj-je-bil-korona-virus-podtaknjen

Bil je umetno ustvarjen v laboratoriju zločinskih znanstvenikov z namenom množičnih smrti po celem svetu. Virus je bil sprožen v Wuhanu isto leto kot promocija 5G, s katerim želijo poveličati genocid nad človeštvom. To biološko smrtonosno orožje so v tišini sprožili elitni lastniki sveta, ki želijo celoten planet zapeljati v NWO sistem.

24. februar 2020
@Čul Fuden ... te primerjave so pa res pametne; proti Malariji se lahko boriš z zdravilom, proti gripi tudi kar solidno s cepljenjem, proti alkoholu tudi, kajenju se tudi lahko odpoveš ... rak je težje, vendar tudi; koronavirus pa zaenkrat še ni videti zdravila na vidiku
25. februar 2020
mislim, da bo zdravilo kaj kmalu prišlo
27. februar 2020
Kaj mislite o moji hipotezi?
27. februar 2020
Enej, neodgovorno je da nisi cepil otrok. Ko bo cepivo proti coronavirusu pripravljeno, jih boš cepil ali raje tvegal?
29. februar 2020
verjetno bo tvegal?
29. februar 2020
jooj vsak dan samo o tem poslušam
03. marec 2020
no pa imamo 2 potrjena primera tudi pri nas

vas je kaj strah?
05. marec 2020
malo že, pa sedaj jih je že 6, od tega en ki dela v UKC Maribor, pa še njegova žena je zaposlena v UKC Maribor
06. marec 2020
Do 14. ure je bilo v Sloveniji potrjenih 23 okužb s koronavirusom

vas je kaj bolj strah?
09. marec 2020
vsak dan bolj, že 34 primerov

pa zaprli bomo mejo z Italijo
10. marec 2020
to je norišnica kaj se dogaja
12. marec 2020
prva smrtna žrtev, starejši moški
15. marec 2020
številko okuženih je pa kar hitro zraslo na 219
je kdo od vas ostal doma? al morate biti v službi?
16. marec 2020
samo upam, da se ljudje držijo navodil
17. marec 2020
nič se ne držijo, starejši še vedno hodijo v trgovine, celo "pretepajo se"
18. marec 2020
zanimivo kako se ljudje pogovarjajo ko se srečajo kje
majo kar lepo razmak, edino pravilno!
19. marec 2020
kaj mislite, do kdaj bo to vse trajalo?
21. marec 2020
se bojim da kar dolgo
26. marec 2020
Nekdo je zapisal takole ...

Slovenija je močno izvozno naravnana, zato bomo Slovenci še kako čutili zlom borz. Sam delam za veliko firmo, izdelujemo IT za mednarodno industrijo. Ko se bo ta skrčila, ne bo več naročil in naše delo bo usahnilo. Mogoče bom ostal brez dela, ne bom mogel vzdrževati družine. Ker ne bom imel denarja, ne bom nič trošil. Mogoče mi bo banka celo vzela flet, ker ne bom mogel plačevati kredita. Zaradi mene bodo ob dohodek frizerka, kmet, mesar, gostinci, da o cunjah in mobilnosti sploh ne govorim. To je verižna reakcija, ki sesuje celotno gospodarstvo.

29. marec 2020
dobro napisano
31. marec 2020
Če boš imel/a dober in okrepljen imunski sistem potem te nima
kaj skrbet za kakršen koli virus ne samo Koronavirus !! Niti za karšno
koli drugo bolezen !! Pa na hrano je treba gledat predvsem !!

Če sploh veš kaj je imunski sistem ?
01. april 2020
na koga je tole letelo Jure?
03. april 2020
To velja za vse, ki nimajo urejenga in okrepljenga.
03. april 2020
ampak starejši malo težje okrepijo ga
06. april 2020
tudi starejši lahko uredijo zdravje
06. april 2020
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg