kako pa veš, da je zrežirana? mislim nekaj ziher je ja, ne vem pa če je kar vse
24. november 2019
super, glavno da je rene ostal
25. november 2019
Pri dvoboju Tom sploh ni imel ključa da bi odklenil. Barabe. Rene je imel vse kluče, ki odklenejo. Kako morate biti take barabe. Pokazali bi ključ od Toma ki odklene
26. november 2019
no pa je prva dvobojevalka SAra, še dolg se je šlepala na račun kuhinje
27. november 2019
pa sej ni tok napačna tale Sara, pač se je odličila za takšno taktiko, upam da zmaga. Adrijana mi ni kaj preveč všeč
28. november 2019
sara kao prijateljica od tanje, ko pa prašajo tanjo, katera naj pride nazaj, ji je vseeno
tale ženska je prava hijena
29. november 2019
Komentar zadeva predvsem dvojčka ter seveda fanta,ki jima je pomagal. V prvi vrsti pa sem šokiran nad produkcijo in njihovimi strokovnjaki, saj bi morali ponovno v šolo, če jo sploh imajo.
Politi tekmovalko sredi spanja z vodo niso označili kot nasilje, ampak je bilo prikazano kot šala.!?
Gespe in gospodje to je nasilje. In to najhujše vrste. Tako so mučili ljudi že od nekdaj, predvsem pa razredne sovražnike po drugi svetovni vojni. Po takšnem dogodku človek ne more več počivati, lahko ima more, je nespočit in posledično neracionalen in se obnaša čudno. To se gospe tudi dobro vidi, ker ve, da je ne bo nihče zaščitil.
Ali bi jo morali premlatiti z gorjačo? Ali morda zadušiti z blazino? Ali morda kar zanko okrog vratu? Lahko bi ji tud zažgali lase... Ali tudi to ne di bilo nasilje?
Jaz vem, da v takem okolju nebi mogel normalno funkcionirati. Verjamem, da tudi drugi v strahu čakajo, kdaj jih bodo psihopati napadli.
Skratka.
Namesto, da bi gledali zabavno oddajo, smo se naučili kaj vse se sme brez kakršnihkoli posledic. Če je ne moremo prepričati, jo pa prestrašimo.
Fantje gremo in zjebajmo babo. Niko nam ništa ne može.
Pozdrav
30. november 2019
mogoče malo pretiravaš
01. december 2019
pilos. Rado ne pretirava, tako smo videli in doumeli vsi. Dvojčka imata privilegij in počneta zadeve, po naprej dogovorjenem scenariju. Žalostno je in nepošteno.
01. december 2019
Mogoče res čisto malo pretiravam, saj sa ni še nič strašnega zgodilo. Bomo že reagirali potem, ko se bo.
Resnica pa je ta, do so gospo ustrahovali in si jo podredili.
Seveda se sedaj, ko ima neko zaščito, čeprav mafijsko, počuti bolje.
01. december 2019
še vedno mislim, da pretiravaš, glede tega, da so gospo s tem, ko so jo polivali ustrahovali.
02. december 2019
Seveda pretiravam. Ali ste jo videli kaj je počela danes? Marjanco mislim? Istočasno se sprašujem, v kakšnih razmerah živi, da ji je na kmetiji tako lepo.
Pa še nekaj. Pri Tanji samo čakam, kdaj si bo odžagala roko, da dvojčka prideta do 50.000 €.
P. S. :Vsi vemo, da se ni nič katasrofalnega zgodilo, ker bi o tem sigurno pisali vsi časopisi. Malo pa moram nergati, čeprav dvomim, da koga to zanima.
02. december 2019
prva dvobojevalka je Sara, bo še pestro
03. december 2019
druga tekmovalka bo pa jaz mislim da tanja, rene je dobil imuniteto, vsaj nekaj!
04. december 2019
kako lepo, da je Tanja druga
pa skor se je pojedla, ko ji je rene dal kamnčke
05. december 2019
upam da gre danes Tanja domov, pa da malo zmešajo štrene dvojčkoma
06. december 2019
Za koga torej navijate?
08. december 2019
no pa je le odšla Tanja domov

tinntin, Sara ali Rene
08. december 2019
koncno bodo imeli namesto tobaka vsi ostali vec dobrin...tobakarca lena pa naj doma vlece in lezi
09. december 2019
ok mi je bla Sara kr všeč in vse, samo zadnje dni pa nvm no, je kar malo tečna
10. december 2019
pričakovan dvoboj, jooj upam da bodo drug tedn povratniki vrgli ven dvojčka
11. december 2019
že 'ližejo' riti porotnikom
12. december 2019
škoda mi je Sare ampak ok, upam da bo Rene prišel v finale
14. december 2019
dvomim da mu bo uspelo, mislim, da imata dvojčka veliko podpore pri poroti
16. december 2019
samo da dvojčka ne prideta v finale, vse ostalo je ok
17. december 2019
no pa sta le prišla v dvoboj!
18. december 2019
no pa bosta šla v dvoboj z marjanco, na posnetkih mi je delovalo, kot da marjanca zmaga? je to mogoče?
19. december 2019
no pa sta zmagala dvojčka!

jaz jima čestitam!
21. december 2019
ma kaj jima čestitaš pa to ni res ej, vse zrežirano, vedno je finale bilo vživo letos pa vse neki drugače
obup res
23. december 2019
ah zrežirano vse s strani pop tv-ja

ni mi pa jasno kaj je tisto pismo bilo na koncu
mogoče bosta imela kakšno vlogo v naslednji kmetiji
26. december 2019
no pa se je končalo, edino pravilno

letošnja kmetija je bila zanič
28. december 2019
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg