Pripenjam komentar iz enega druega foruma, se mi zdi zelo dober

Poznam dve od teh in lahko povem da sem eno opazila enkrat zunaj in kako dolgo je trajal photoshooting za samo eno sliko! Slikal jo je fant (in mimogrede ne vem kako to da odobrava objavljanje njene golote na družabna omrežja vsak dan) in je najprej trajalo uro da se je naličila in uredila in potem je blo treba narest okoli 500 slik da je bla ena dobra in potem še obdelat s photoshopom in razne filtre gor šele potem se to objavi tako da kar vidite na instagramu ni najbolj realno, da ne govorim da nekatere od teh nimajo zares takih zadnjic ampak si jih malo povečajo s photoshopom. Nekatere od teh so celo šle po nož za lepoto. Ne razumem kako lahko greš na dopust in porabiš ure in dneve samo za fotografiranje samega sebe, kaj sploh imaš od dopusta potem?? Bolano. Prodaja se pa tako samo seks, res ni problem se slikat napol nag in dobit več tisoč sledilcev ki so večinoma spolni maniaki ki se samozadovoljujejo ob takih slikah njim pa nabijajo ego ki ga že tako imajo preveč. Marsikatera bi lahko to počela in pridobila še več sledilcev kot tele pa ima malo drugačne moralne vrednote in predvsem dovolj samozavesti da ne potrebuje vsakodnevne potrditve spolnih izprijencev na družabnih omrežjih. Pa lep dan želim.

https://www.zadovoljna.si/clanek/domaci-traci/to-so-najbolj-seksi-slovenska-dekleta-na-instagramu.html
05. marec 2019
joj to glede slikanja se tudi jaz velikokrat vprašam, kako se jim da iti na dopust in se tam nastavljat, slikat 1000x, in potem eno sliko, ki je itak fotosopirana do amena objavit

tud dedci, ki to podpirajo niso glih diht ...
05. marec 2019
09. marec 2019
tale jenkova je posnela reklamo za samopregled mod

11. marec 2019
kšno bi ...
... peljal na sladoled na tromostovje, jasn
25. marec 2019
in gledal kako liže ... sladoled a ne?
26. marec 2019
joj solo premium
27. marec 2019
dejte se mal umirit no!!!!
28. marec 2019
ja, tale kljunova je pa kr uspešna v ameriki, bravo
29. marec 2019
tale tara je pa baje spet ulovila enga pevca
05. maj 2019
Ula Furlan, hči Miše Molk, se je ravnokar slekla za Playboy

View this post on Instagram

Pri 17 sem samo komaj čakala, kaj prinaša naslednji dan. Imela sem jajca, bila sem brezskrbno pogumna, suverena in iskriva. Kar kdaj pogrešam, in včasih s silo razpihujem oblake, ki se mi znajo nagnezditi nad glavo. In prav to svobodo mi je prineslo razgaljeno fotografiranje. Da objamem svoje telo in da objamem svoj notranji svet. Da si, ko mi manjka ostrine, malo povečam lasni volumen, podebelim črtalo na očeh in okrog vratu zapnem težko srebrno verižico. Da se prepustim tudi naravi, ki se v paleti sončnega zahoda razliva nad San Marinom in izrisuje pravljični svet neke bolj oddaljene azijske države. Da plezam v hrib, na trdnjavo in kamniti stolp še pred sončnim vhodom, kjer nebo zažari šele dobro uro po tem, ko se golega hrbta naslanjam na stoletja zgodovine. Postanem tudi opazovalec življenja, ki na mestu le stoji in čaka, spoštljivo do vse te pompoznosti življenja, ki me je do sedaj večkrat znalo presenetiti, spotakniti, me stresti na tla in me razorožiti v vseh pričakovanjih in bolečini. Ogrnjena sem v prozoren dežni plašč, ki figurativno predstavlja moj življenjski mini ščit, ki sicer dovoljuje, da me preberejo tisti, ki si tega želijo in to zmorejo, sicer pa brani in odbija, čuva moje jedro, mojo seksualnost, materinskost, mojo plodnost, moje telo. Priznam, ja. Grozen je ta strah, biti z luliko naprej in to, kar si. Slečen pred svetom. Pred objektivom. Pred drobnogledom, kjer je najostrejši tvoj lastni. Čisto zares pa se mi je zgodil poklon. Poklon sebi. Poljub Uli od Ule – v zahvalo za vse korake, ki so jih prehodile nožice, v zahvalo za vse strasti, ki jih nosim v prsih, v poklon vsej iskrivosti, ki se mi je uspela zapisati v nasmeh, v objem 17-letni pogumnici, ki bi golorita brezskrbno iskala svojo nadaljnjo izpolnitev. Predvsem pa poklon vsem ženskam – divjim, sestavljenim, zbranim, zdravim, uspešnim, čvrstim, samozavestnim in pomirjenim. In poklon tisti, ki bi rada bila. #kolumna #micna #playboyspecial #bravnicar ⬆️Izsek kolumne. Celoten zapis najdes na: @micna.si BTS Fotka: @barvish.si Ta prave by @bravnicar izzidejo pa 30.5.

A post shared by Ula Furlan (@ulaf) on

Luštna punca!
05. maj 2019
lušna lušna!
07. maj 2019
ja tale Ula je pa res lušna
08. maj 2019
Aneta Andollini

View this post on Instagram

Speeet skupaj z moojooo miškooo 😜😘🏅🏅

A post shared by Aneta (@aneta_andollini) on

22. junij 2019